Kontakt

Vad kul att du är intresserad av oss! Hör av dig till Anna eller Marica för att prata om ett eventuellt samarbete och nästa steg i din tillväxtresa.

Välkommen till oss på ohappa!

Huvudkontor

Kastellvägen 2B

824 55 Hudiksvall

0650-23740

info@ohappa.se

Support

För hjälp med webbsidan, mejla till oss på support@ohappa.se

Anna Westberg Engman

Projektledare

073-983 48 99

anna.engman@ohappa.se

Marica Rastad

Projektledare

073-086 28 01

marica.rastad@ohappa.se

Gabriel Humlebo

Produktionsledare

070-294 23 70

gabbe.humlebo@ohappa.se

Julia Stridh

Produktionsledare

070-248 44 16

julia.stridh@ohappa.se

Helena Mood

Content Manager

070-285 51 99

helena.mood@ohappa.se

Annica Jansson

Content Manager

070-288 08 48

annica.jansson@ohappa.se

Annica Nordlander

Originalare & bildbehandlare

070-242 22 50

annica.nordlander@ohappa.se

Ewelina Danielsson

Webbadministratör

070-281 88 40

ewelina.danielsson@ohappa.se

Göran Persson

Creative Copywriter

073-060 02 80

goran.persson@ohappa.se

Johan Silver

Art Director

073-060 05 37

johan.silver@ohappa.se

Ola Engman

VD

070-250 77 22

ola.engman@ohappa.se